Bana İlham Veren 3 İnstagram Hesabı

İnstagram hesapları beni oldukça besleyen kaynaklar. Her insan eşit ve değerli, herkesten alacağınız bir hediye var. İşte instagram hesapları bu hediyeleri toplamak için harika bir platform. Eğer takip etmiyorsanız EVİNİ GİYDİR hesabını takip etmenizi rica ediyorum, lütfen hemen 🙂

Bu aralar izlemekten, paylaştıkları içerikten beslendiğim 3 hesap var, özellikle yazmak istedim. Çünkü kişilerin yaptıkları işe koydukları o duyguyu ekrandan bile olsa alabiliyorsun. O duygu sizde benzer duyguları uyandırıyor. İşte bu keyifli paylaşımdan dolayı bu hesapları yaratan güzel kadınlara teşekkür ederim. İşte bahsettiğim hesaplar;

#VİVİETMARGOT

Eğer dünyadan kopmak ve Fransa’nın bir köyünde hayatı tatmak istiyorsanız bu hesap tam size göre, bayılacaksınız. Charlotte Hanım kendi kişisel zevklerini, beğenilerini bu hesabında çok samimi bir dilde paylaşıyor. Özellikle yaşadığı Fransız kasaba evi tam iç çektirtecek cinsten.

Pazarlardan gittiği keyifli köylerden paylaşımlar yapıyor. Köylerde kullanılan mutfak eşyalarından, yemeklere, çiçeklere farklı ve keyifleri her şeyi paylaşıyor. Özellikle bazı manzaralar gerçekten insanı gerçekliğinden kopartacak kadar güzel.

#TURKUAZKITCHEN

Betül hanım Amerika’da yaşayan bir chef. Tariflerin güzelliği bir yana, paylaşımlarındaki ruh, seçilen detaylar ve iletişim dili gerçekten muhteşem.

Eski zamanlarda kullanılan detaylaralar hazırlıyor videolarını, kıyafetlerinden mutfak aletlerine kadar her şey çok romantik. Eğer ellerini kullanışındaki dinginliği de çok seviyorum. Eğer hamur işleri yemeği ve yapmayı seviyorsanız, bunu kaçıramazsınız, o kadar güzeller.

Betül Hanım’ın Türk kökenli olmasından ve tarifleri Türkçede yayınlamasından acayip bir gurur duyuyorum. Biliyorum saçma ama işte insan benzer olduklarını yakın hissediyor. Kökeninden bağımsız kendisi yetenekli bir şef, kesinlikle yaptıklarına bakmalısınız.

#ECEMMUSLUDEMİR

Ecem Hanım’ın samimi dili, güzel ailesi ve hepimizden biri olması sizi zaten otomatik komşu gibi hissetmenize neden oluyor.  Kesinlikle çok zevkli ve keyifli detaylar üretiyor. Ben özellikle mutfak detaylarını oldukça çok seviyorum.

Evinde kullandığı renkler ve dil bütünlüğü de oldukça keyifli. Güzel çocuklarının odaları, hayatındaki güzellikleri filtresiz bir dille paylaşmasını çok samimi buluyorum. Bir anne olarak bana ilham veriyor ve severek içeriklerine bakıyorum.

Kendisinden ilham alarak, mutfak ekipmanlarını değiştiriyorum. Kendisinden harika indirimler, özel detay ve gereçler yakalamak oldukça mümkün. Ev ve yaşam kültürü seven herkesin Ecem’in samimi diline ve kusursuz zevkine bayılacağına eminim.

Umarım bu değerli kadınlar, bana ilham olduğu gibi size de olmuştur.

Sevgilerimle,

M  

Bir cevap yazın