BAHARIN İLHAM VEREN RENKLERİ

Baharın yaklaşması ile birlikte duvarları boyama sezonu da yaklaşıyor. Renklerin her zaman çok güçlü olduğunu düşünmüşümdür, sizi hiç düşünmediğiniz yerlere götürebilirler, geçmişinizden duygular uyandırabilirler. Bu sebeple size hangi rengin ne hissettirdiğini iyi düşünmek gerekir, çünkü sizi mutlu eden bir ton evinizi sardığında, siz de ev de mutlu olursunuz.

O yüzden çok renk bakarım, her tonuna… içselleştirmeye çalışırım.. Danışanlarımın da hangi renge nasıl tepki verdiğini gözlemlerim, onların gözlerini parlatan renkler seçerim.  Renkler de kokular kadar güçlü olabilir, renkleri avantajınıza kullanmak hayatı canlandırabilir.

Bu kapsamda düşünüldüğünde, bu sene severek kullandığım 4 tonu sizinle paylaşmak istedim. Kim bilir belki de bir tanesi sizin de gözlerinizi parlatabilir.

PAML LEAF // 0125

Çok derin bir yeşil tonu, yansıması ve sıcaklığı harika. Doğal ahşap tonları özellikle meşe ile harika bir uyum içeresinde. Kontrat ton olarak beyaz ile harika sonuçlar verebilir.

JAZZ WHITE //7236

Bu beyaz tonu son zamanlarda en sevdiğim tonlardan biri. Tam bir beyaz olduğu söylenemez, kırık beyaz ailesinden. Karanlık odalarda harika sonuçlar yaratıyor. Gün ışığını çok sıcak yansıtıyor. Sevgiyle öneririm.

PILASTER BLUE // 4017

Karakterli bir mavi tonu, kullandığınız odaya taze ve yalın bir nefes yaratır.

HUMMBLE YELLOW // 11173

Sıcacık ama çıtalamayan harika bir sarı tonu.  Çocuk odalarında harika bir aydınlık yaratıyor. Kesinlikle sıcak detaylar ve renkler sevenlere uygun.

Umarım renkler size de ilham olmuştur.

Sevgilerimle,

M