EN SEVDİĞİM 5 BLOG SİTESİ

EN SEVDİĞİM TATLI SİTESİ

Tatlı yamayı seviyorum, tatlı yemeyi seviyorum ve başkalarını yaparken izlemekten aşırı hoşlanıyorum. Tabi ki bu sağlık ve kilo problemleri getirse de az ama öz olmasa olmaz benim için. Sizde farklı tatlılardan ve bunların detaylarını izlemekten hoşlanıyorsanız Sprinkle Bakes tam size göre.  Kesinlikle süper keyifli detaylar ve şekerler üretiyorlar. En son favori tarif şu fıstık ezmeli turta.. vidosu her şeyi anlatıyor….. 

EN SEVDİĞİM ASTROLOJİ BLOG’U

Astrolojiyi çok sevdiğim veya aşırı takip ettiğim yok ama bazen bilmek istiyorum nasıl bir etkide olduğumuzu. Çünkü ne zaman heyheylerim üzerimde olsa dolunay oluyor, bu da benim astrolojik olayları bir miktar daha takip etmemi sağladı. Fazla bilgi sıkıcı olduğundan az ama öz bana net bilgi verecek birini aradım ve buldum. Güliz Kına kesinlikle her detayı tam 12‘de n vuruyor. Her aybaşında izliyorum, önemli tarihleri not alıyorum ve çoook mutluyum. En azından içim sıkıştığında biliyorum ki o gün bir kavuşma var ve sabırla geçmesini bekliyorum. Siz de merak ediyorsanız, şiddetle tavsiye edilir.

EN SEVDİĞİM ANNE BABA BLOGU

Tabi ki blogcu anne… Bir anne blog’u olması sebebi ile değil, cinsiyetçiliğe her anlamda farkındalık yapan yazılar yazması ile. Her seferinde okuduğumda yalnızlığım bir nebze hafifliyor. Bu açıdan kendisine buradan teşekkür ediyorum. Çünkü eğer kadınsanız, sizi sevdiğini ve çok sevdiğini iddia eden babanız, abiniz ve eşiniz tarafından cinsiyetçiliğe maruz kalırsınız ve hayatınızda sizi seven diğer kadınlar anneniz, ablanız, teyzeniz tarafından normalleştirilir.

EN SEVDİĞİM DEKORASYON BLOG’U

STUDIO MCGEE kesinlikle aşk yaşadığım bir blog sayfası. Kullandıkları detayların sadeliği her zaman hoşuma gidiyor. Birçok detayını ve görselini aktif olarak buradan paylaşıyorum. Her anlamda özgün detayları klasik detaylarla çok hoş bir şekilde birleştiriyorlar.

Özellikle natürel detaylar ile kontrast renkleri çok keyifli bir şekilde bir araya getiriyorlar.

EN SEVDİĞİM YEMEK SİTESİ

Refika, sanırım herkesin cevabı bu olacak Refika…  Kesinlikle herkese yemek yaptırmayı sevdi bu tatlı kadın. Türkiye’nin Rachal Ray’i gibi sanki. Özellikle takıldığım her konuda yaptığı bir video bulabilmek harika. Onun içgüdülerine ve fikirlerine güveniyorum ve yemek yapmayı seven herkes buna katılacaktır.

Umarım bu hafta sonu keyifle bakarsınız,

Sevgilerimle,

M