Haftanın Renkleri

RÜZGAR 185, MAVİ DERİN, FİLLİ BOYA

Derin mavi tonlarından hoşlanıyorsanız bu ton gerçekten etkileyici. Tabi ki bu tona hakim hacimler için bolca gün ışığı gerekiyor. Eviniz yüksek katlardaysa ve geniş doğramaları varsa bu tonu en çok ışık alan duvarınıza boyayıp mekana derinlik kazandırabilirsiniz.

MASAL 150, MURDÜM MOR, FİLLİ BOYA

Genç kız odaları için bu seneki en favori rengimiz. Dramatik etkilerden hoşlanan ve özellikle mor tonunu sevenler için ideal. Başka renklerle nasıl durur diye endişe etmeyin, her tonla uyumu yakalayabilirsiniz. Özellikle ahşap ve beyaz tonlarla harika bir kontrast oluşturacaktır.

IŞILTI 80, PAPATYA SARI, FİLLİ BOYA

Gelelim bu senenin en mutlu sarısına, harika pozitif bir ton. Her yerde süper sonuçlar verecektir eminiz. Özellikle çocuk odaları, antre ve mutfaklar için tam hayal tonumuz. Sevimli ve sıcak harika bir sarı. Bu sene yaza doğru sarı tonları yine bizimle olacak, yaprak desenli kumaş ve duvar kâğıtlarına kontras olarak sarı tonunu bir çok yerde göreceğiz.

BUKET 110, LİMON KÜFÜ YEŞİLİ, FİLLİ BOYA

İşte geldik bu sezonun en sevdiğimiz tonuna, fıstık yeşinin sarıya kaçan tün tonları harika detaylar oluşturuyor. Özellikle beyaz ile müthiş bir uyumu var. Yine huş tonları ve gri tonları ile çok çok güzel sonuçlar elde etmek mümkün. Dinginliği sevenlerin rengi diyoruz kısaca buna.

Umarım renkler size de bizim kadar ilham vermiştir. Bahar geldi evlerimizi yenilemek biz de iyi gelecektir. Herkese harika bir hafta diliyoruz.

Sevgilerimle,

M