• Home
  • Yenilen
  • Yemek Sandalyesi Nasıl Seçilir? (Sevdiğimiz 6 Farklı Seçenek)

Yemek Sandalyesi Nasıl Seçilir? (Sevdiğimiz 6 Farklı Seçenek)

Yıllarca çoğu ev sahibi yemek masası ile sandalyelerini birlikte aldı, mağazada masanın yanında karı maksimize eden kimliksiz sandalyeler bizlere ekmek peynir gibi satıldı. Aslında doğru olan masa ve sandalyenin birlikte düşünülüp ayrı ayrı satın alınmasıdır. Çünkü sandalyeler mekana fazlasıyla kimlik katan öğeler, durum böyle olunca gereken detay ve önem verilmeli.

Sandalye alışverişinde açıkçası 3 farklı şekilde ürün seçimi yapılabilir. Her sandalyenin aynı olduğu seçenek, baş sandalyelerin kollu diğer sandalyelerin kolsuz olduğu bir mix seçenek, her sandalyenin ayrı olduğu üçüncü seçenek…  Açıkçası son 2 senedir, biz masa başlarında farklı sandalyeler kullanmayı seviyoruz. Hem monotonluğu bozuyor, hem de kalabalık durumlarda farklı yerlere taşınarak berjer gibi kullanılabiliyor.

Sandalyenizi seçerken en önemli nokta rahatlığı, uzun akşam yemeklerinde bellinizi iyi kavrayan ve kalcı ağrısı yapmayan modellere yönelmek en önemlisi. Diğer bir püf nokta ise sandalyeyi bir obje olarak sevmeniz, hem arkadan hem önden sizi mutlu eden bir tasarımı olmalı.

Bu kararı verirken ne kadar cesur olursanız, yemek odanız o kadar size minnettar olacaktır. Yemek masaları hayatımızın geçtiği, kutlamalarımız olduğu evlerimizin en önemli mekanlarından biri, gerekli kimliği vermek için zaman ayırıp en uygun kombini oluşturana kadar vazgeçmeyin.

Biz sevdiğimiz bazı kombineleri bir araya getirdik. Doğal, elektik, modern veya avangart, evinizin tarzı ne olursa olsun sizin için uygun bir çift oluşturmaya çalıştık. Alttaki numaralarına tıklayarak sandalyelerin kaynaklarına dönebilir, fiyat ve stok bilgisi alabilirsiniz.

Karmakarışık bu günlerde evlerimizi güzelleştirerek huzur bulmanızı dilerim.

1I1 I2I2I 3I3I 4I4I 5I5I

Sevgilerimle,

M