• Home
  • Genel
  • YENİ RENKLERLE EVİNİZİ NEŞELENDİRİN!

YENİ RENKLERLE EVİNİZİ NEŞELENDİRİN!

Sizde cesaret edemiyor musunuz farklı renkler kullanmaya, İşte size cesaret verecek farklı renkler ve kullanım önerileri. Bu renkleri korkmadan kullanabilirsiniz. Fark yaratmak için cesur olmak lazım 🙂

NARÇİÇEĞİ;  Filli Boya Kıvılcım 150

Hem sıcak hem de farklı bir ton istiyorsanız, sizi bu aralar en favori rengimizle tanıştırıyorum. Görülmemiş bir ışıktı katıyor ortamına, üstelik çok vurucu ve akılda kalıcı bir etki yaratıyor. Özellikle giriş alanlarında kullanmayı planladığım bu ton, bu sezonun en konuşulan renklerinden olacak.

DERİN LACİVERT; Filli boya Rüzgar 155

Salonunuzda bir odak noktası oluşturmak istiyorsunuz ama hangi renk bilmiyorsunuz. İşte renginiz Derin Lacivert. Bu ton hem doğal ahşap tonları, hem koyu ceviz tonları hem de beyaz tonlarla mükemmel bir uyum içeresinde. Üstelik uyguladığınız duvarda derinlik hissi yaratacak ve o duvarı odak noktası haline getirecektir. Yaydığı mavi ışık ile sizi gevşetecek olan bu ton, huzurlu ve stil sahibi salonların doğru rengi diyebilirim.

SU YEŞİLİ; Filli Boya, Irmak 45

Çocuk ve genç odalarında hem enerjik hem de dinginlik verecek bir ton arıyorsanız, buldunuz tebrik ederim. Tonunuz su yeşili. Bu ton baskın olmasına rağmen, dinlendirici bir ışık yayıyor odaya. Üstelik canlı renklerle harika bir uyum içerisinde olmayı başarıyor. Tercihen genç kız odalarında kullanılmasını önerirken, balkon ve banyolarınızda da harikalar yaratacağı fikrindeyiz.

ÇİNGENE PEMBESİ; Filli Boya Masal 90

Cesur renklerden devam ediyoruz. Çingene pembesi çok kuvvetli ve bir  o kadar da neşeli bir ton. Çocuk odalarının yanı sıra, kiler, ufak çalışma alanları ve yatak odalarında tercih edilebilecek keyif dolu bir renk. Sevenlerin şimdiden içinin eridiğini tahmin ediyorum.

Umarım size biraz cesaret verebilmişimdir.  Renkleri süper bir gün olsun.

Sevgilerimle,

M

Loading