İLHAM VEREN RENKLERDE BU HAFTA

ADAÇAYI, FİLLİ BOYA, KAKTÜS 170

Son zamanlarda özellikle yazlık evlerde kullanmaktan çok keyif aldığımız harika bir ton. Farklı bir yeşil tonu, özellikle doğal ahşap tonları ile harikalar yaratabiliyor. Dingin ama canlı ortamları sevenler için şiddetle önerebileceğimiz bir ton. Sadece ufak bir puf noktası var tüm duvarları bu tonla boyamayın, araya beyazlar katmanız mekanı daha canlı gösterecektir.

DİNGİN OKYANUS, FİLLİ BOYA, RÜZGAR 185

Özellikle salonunu boyamak isteyenler için bu ton bir şahane! Her türlü mobilya ile uyum içersinde olabilen mekâna ihtiyaç duyduğu dinginliği ve derinliği katacak bir tondur. Tek duvar veya tüm oda bu renkle olabilir, çok dar bir odanız yok ise, mekândaki ışığı hapsetmeden yansıtan ve huzur veren bir ton.

BURGANDY, FİLLİ BOYA, HIBISKUS 30

WOW! İstiyorsanız bu renk sizin için. Soyluların rengi olarak da düşüneceğimiz, kesinlikle ortama ateş ve zarafet verebilecek bir ton. Tabi ki dikkatle ve özenle kullanılmalı, her duvara uyum sağlamayacaktır. Giriş alanları ve salonların en ışık alan duvarlarında kullanılabilir.

KAKTÜS, FİLLİ BOYA, KAKTÜS 120

Odanıza neşe katmak istiyorsanız bu sizin için, kesinlikle yatak odaları, çalışma odaları ve hatta balkonlar için neşe ve huzuru aynı anda oluşturabilecek bir tondur. Mobilyalarınızı boyamak için seçebileceğiniz bu rengi, her alanda özgürce kullanabilirsiniz. Ortamı karartmadan, özellikle beyaz mobilyalarla uyum içinde yaşayabilecek bir tondur.