DUVARLARINIZI NEŞELENDİRİN!

Duvar kağıtları evlerimize karakter katmanın en hızlı ve güçlü yollarından biridir. Fakat ciddi bir kararlılık ister çünkü yatırım maliyeti yüksektir. Fakat bir yaptınız mı sizi her gün karşılayan ve içinizi ısıtan bir duvarınız olur. Bu sebeple seçim yaparken ekstra özen ve detaycılık isteyen bir iştir. Hemen gözünüz korkmasın, kararı verip duvarınızı neşelendirdikten sonra geriye kalan sadece mutluluk kalacaktır.  Bu işlemi kolaylaştırmak için sizin için harika alternatifler hazırladık. Eğer bu örnekleri beğenirseniz duvar kağıtcınıza bu örnekleri göstererek istediğiniz kağıda ulaşabilirsiniz. Biz bu örnekleri thibaut firmasından seçtik, fakat benzer örnekleri farklı markalarda bulmanız mümkün. Önemli olan istediğiniz detayı belirlemek, gerisi kolayca hal olacaktır.

 

Farklı paternleri birlikte kullanarak özgün detaylar oluşturabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli püf noktası renk ve doku bütünlüğü sağlamanız. Giriş alanlarında canlı duvar kağıtları çok etkileyici duruyor. Hem girişte bir karşılama ve odak noktası yaratırken, her gün size merhaba diyen bir ev hissi oluşturuyor.

Bu paternleri sevdiyseniz, aynı etkiyi bu duvar kağıtları ile sağlamanız mümkün.

Daha sert ve derin detaylardan hoşlanıyorsanız, grafik duvar kağıtlarını koyu ve dominant renklerde deneyebilirsiniz. Bu duvarları daha derin göstereceği için güçlü bir etki yaratacaktır.

Benzer detayları bu kombinlerle oluşturmanız mümkün;

Rustik ve çiçekli detaylardan hoşlanıyorsanız, daha açık renklerde duvar kağıtlarını, ışık alan geniş duvarlarda uygulamanızı öneriyoruz. Bu detayları rüya gibi olan kağıtlar dominant bir etki yaratsa da, her çeşit mobilya ile uyum içinde yaşayabiliyor.

Çiçekli ve yapraklı organik desenleri farklı geometrik detaylarla kombinleyerek daha dinamik ve özgün alanlar oluşturmanız mümkün, aynı etkiyi bu desenlerle oluşturmanız mümkün;

Yarı organik ama aynı zamanda geometrik detaylar genelikle ortam detayları ile daha uyumlu yaşayabiliyor. Bu detaylarda bizim kalbimizi çalan renk genellikle sarı, hem ışığı hem deseni çok sıcak yansıttığı için .

Son olarak print yani baskı detaylarını kullanarak çok sempatik ve sıcacık alanlar oluşturmanız mümkün, bu duvar kağıtları aynı zamanda genç ve çocuk odalarında da harikalar yaratabiliyor. Bu detayların püf noktası kağıtla kontrast renklerde mobilyalar kullanarak, baskı detaylarını görünür kılmak.

Tabi olarak en dramatik görüntüler siyah beyaz kombinlerde oluşuyor. Bu detaylar zamanla yorucu hale gelebilir, gerçekten seçtiğiniz deseni seviyor olmanız gerekli. Fakat sonuçları muhteşem oluyor, tam bir aşık olma anı yaratabilirsiniz, etkisi uzun sürecek ve sizi sürekli mutlu edecektir.

Bizim kalbimizi çalan duvar kağıtlarının hepsini kapsamaya çalıştım, umarım size de ilham olmuştur. Eğer duvar kağıtları ile ilgili sorularınız varsa bize çekinmeden sorabilirsiniz.

Sevgilerimle,

M