İLHAM VEREN RENKLERDE BU HAFTA

Son zamanlarda kalbimi çalan renklerden bazılarını paylaşmak istedim. Bahar yaklaşıyor, eğer evinizin renklerini değiştirmek istiyorsanız bu tonlara bakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

TATLI MAVİ, FİLLİ BOYA,  RUZGAR 110;

Son zamanlarda bu tonu banyolarda kullanmayı çok seviyorum. Özellikle yeni çıkan çiçekli seramiklerle süper detaylar oluşturabilirsiniz.

ŞEKER PEMBE, FİLLİ BOYA, MASAL 165;

Şeker pembe bebek odalarının vaz geçilmezi fakat bence yatak odalarında veya mobilya detaylarında da harikalar yaratacaktır. Özellikle pirinç detaylarla bu ton çok elegant bir uyum sağlıyor.  Sadece bebek odalarının değil yatak odalarının da en keyifli tonlarından.

SARI, FİLLİ BOYA, IŞILTI 200;

Sarı renk, tüm renkleri içinde barındırdığından ve güneşin rengi olduğundan her zaman en sıcak ve en mutlu tonlardan biri olacaktır. Filli boyanın bu tonu özellikle sarı tonları arasında en mutlusu diyebilirim. Bu sebeple çocuk odalarında yeni favorim bu tondur.

PASTEL GRİ, FİLLİ BOYA, İPEKSİ 70;

Gri tonlar her odanın duvarında iyi duruyor, özellikle yaşam alanı bölümlerinde. Bu gri tonu diğerlerinden ayıran biraz maviye dönük olması, böylece sıcak tonlarla daha iyi bir kontrast oluşturuyor.