ESKİYİ YENİLEYİN

Kim istemez aile yadigârı mobilyaları yeni gibi kullanmak, üstelik mobilyanın kendini değiştirmeden olduğu gibi keyfiyle muhafaza ederek kullanmak. Açıkça ben isterim. Eski ve yeni objeleri birlikte kullanmak mekâna derin bir doku veriyor. Mekânın köklü olduğu hissini objelerden hissede biliyorsunuz.

Özellikle genç ve öğrenci evlerinde eskiciden alınan ürünlerin zamane trendlerine uymasını arzu ediyoruz. Aynı şekilde yeni evlenirken annemizin sandığının evimizin bütünde genç durmasını ama bize nerden geldiğimizi, kökümüzü hatırlatmasını istiyoruz. İşte tam bu amaca hizmet eden harika projeler bulduk, eski mobilyalarınızı nasıl genç mekânlarda kullanabilirsiniz ile ilgili harika örnekler sizi bekliyor.

Annenizin eski komodinini aldınız ama bunun genç odanıza uymasını istiyorsunuz; İşte burada imdadınıza yetişecek en önemli noktalardan biri aksesuarlar. Baskın aksesuarlar genellikle kendi tarzlarını bulundukları diğer objelere verir, böylece dinamik bir lamba kullanarak komodininizin gençleştirmemiz mümkün.

Ananenizin üzeri fırfırlı alt kristal lambası var ya, sakın atmasına izin vermeyin. Lambanın şapkasını değiştirerek onu dinamik bir parça haline dönüştürebilirsiniz.

Dedenizin eski yazı masasını, dekoratif parçalar ile modern ve pop bir hale getirebilirsiniz. Renkli bir sandalye veya üzerine asacağınız dinamik bir poster ile amacınıza rahatça ulaşabilirsiniz.

Size geçmişten gelen ve keyif veren parçaları dekorasyonunuza uymuyor diye evinizden uzaklaştırmayın. Aksesuarlarla bu mobilyaları evinizi daha da güzelleştirmek için kullanabilirsiniz. Umarım paylaştıklarımız size ilham vermiştir.

Sevgilerimle,

M