Bu Hafta Net’de Sevdiklerimiz

Sizde benim gibi çılgınca farklı web sitesi gezenlerden misiniz?  Ailemden ve işimden arta kalan her anda herhâlde farklı tasarımcıların veya yaratıcı olan herkesin ürünlerine ve düşüncelerine bakmayı seviyorum. Üretebilen herkes benim ilgimi çekiyor. Durum böyle olunca haftalık gözüme çarpan detayları buraya not edelim istedim. Belki sizin de ilginizi çeker.

Yeni bölümümüz bu hafta sevdiklerimiz; genellikle internette bulduğumuz ve kalbimizi çalan beş detaydan oluşacak. Bunlar yemek tariflerinden, tasarım objelerine her şey olabilir. Sizde bu detayları severseniz lütfen haber verin.

İşte Bu Hafta Kalbimizi Çalanlar

Yaz evlerini sevenler, bu mağazanın ev konseptine bayılacaklar. Son zamanlarda sahil ve deniz detaylarını bir ev sıcaklığı ile bir araya getirebilen bir çalışma olmuş. One Kings Lane bu tip detayları ile severek takip edebileceğiniz bir site.

Bu yaz makrome çantalar detaylar çok moda. Evinizde boho detayları seviyorsanız, duvarlarınızı bu makrome detaylar ile süsleyebilirsiniz. Bohoofficiall ürünlerini biz çok sevdik!

İndigo şallara tam anlamıyla aşık durumdayım. Bunları evde nasıl yapabilirim diye araştırdım. Aslında biraz boya ile kendi keten indigo şallarını yapmak çok kolay. Nasıl yaparım sorununuza buradan ulaşabilirsiniz!

Ralph Louren home her zaman ilham için ürünlerine baktığım bir site. Bazı ürünler gereksiz fiyatlı olsa da genel konsept detayları her zaman başarılı. Bunca yıldır yaptıkları konseptlerden en çok beğendiğim bu modern çöl detayları oldu. Toprak tonlarını kutlayan bu koleksiyon için buraya!

Bu aralar nasıl bir nutella kavanozu kaşık kaşık yiyesim var, anlatamam. Nutelladan uzak durmak için kendi daha sağlıklı versiyonumu yapmak istedim. En azından kaşıkladığım şeyin içinde ne var bilmek istiyorum. İşte bu durumda Refika yardımıma yetiştir, İşte Tarifi!