Bu Fikir Verelim Nasıl Oluyor?

Herkse Merhaba,

Evini Giydir web sitesini sonunda hayata geçirdik, uzun zamandır planladığımız ve yapmaktan çok keyif aldığımız bu işi sonunda yaşarken görmek bizi çok mutlu ediyor. Senelerdir, birçok müşterimizin evlerini yeniledikten sonra, sektörde edindiğimiz tecrübeyi sizlere daha ulaşılabilir yapabildiğimiz için çok mutluyuz. Herkes için mimarlık fikri hem kalbimizi hem zihnimizi doldurdu uzun bir süredir ve artık bunu size ulaştırabiliyor olmak harika.

Birçoğumuz evini yenilemek istiyor veya ufak dokunuşlarla yaşam alanını güzelleştirmek istiyor fakat bir mimari firma ile çalışmak, birçoğumuz için taşınamaz bir yük. Bu sebeple artık değiştirmek istediğiniz odanız için profesyonel fikri bizden alabilirsiniz. Size ulaşılabilir bir mimari hizmet sunuyoruz, buna da Fikir Verelim diyoruz.

Bu fikir Verelim tam olarak nasıl çalışıyor anlatayım; Öncelikle web sitemizde olan soruları cevaplıyorsunuz, değiştirme istediğiniz odanızın ölçülerini alıp bize yolluyorsunuz (bu ölçüler kabaca olabilir, genel duvar ölçüleri ve yükseklik yeterli) ve son olarak odanızın fotoğraflarını çekip bize info@2sworkshop.com adresine mail atıyorsunuz. Sonra biz sizi arıyoruz ve sizin için neler yapabileceğimizi konuşuyoruz ve sizin için çalışmaya başlıyoruz.

BİZE GÖNDERECEKLERİNİZ;

 

Sonunda sizin fikirlerinizi ve hayallerinizi hayata geçirmeniz için ihtiyacınız olan süper süper bir mimari projeyi size iletiyoruz. Peki, bu projede neler var; tasarım yönünü gösteren sunum dosyası, odanızın tamamlanınca nasıl olacağını gösteren üç boyutlu görseli ve bunu hayata geçirmenize yardımcı olacak alışveriş listesi olacak. Böylece ister kendiniz Evinizi Giydirebileceksiniz, isterseniz usta ve marangozlardan yardım alabileceksiniz. Elinizde projeniz olduğu için hem ne yaptıracağınızı bilecek, hem de ustanızı istediğiniz gibi yönlendirebileceksiniz. İşte bu kadar kolay!

PEKİ, TASARIM DOSYASINDA NELER VAR;

Daha detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın. Sadece aklınıza takılan soruları bile sorabilirsiniz. Sizleri tanımaktan ve yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Sevgilerimizle,

Merve