YARATICI PAKETLER

Tam bir yeni yıl zamanı tutkunuyum. Yeni bir yıla umut etmek, heyecan duymak, geçen senenin sorunlarını geride bırakmak ve yenilenmiş Merve olarak yeni bir yıla başlamak beni her zaman mutlu etmiştir. Tabi bunun yanında sevdiklerime hediye almak ve vermek her şeyi daha da keyifli kılıyor.

Hediye almayı da vermeyi de çok seviyorum. Hediyelerim için düşünmeyi ve onları harika paketler yapmayı seviyorum. Bence hediyenin içi kadar dışı da önemli oluyor.  Hangimiz sevmeyiz ki keyifle paketlenmiş bir hediyeyi.

İşte tam bu sebepten bu yazıyı yazmak istedim. Hediyelerinizi nasıl paketleyeceğinizi bilmiyorsanız ve mağazaların tek düze paketlerini kullanmak istemiyorsanız. İşte size ilham verecek çok keyifli detaylar.

Benim gibi hediyeleriniz ev yapımı veya pazardan alınış keyifli ufak parçalardan oluşuyorsa, onları güzel bir paketin içine sokmak manalarını da artırıyor. Bunun için çok caba harcamanıza gerek yok, birkaç keyifli fikir ile harika paketler yapabilirsiniz.

Özellikle, saman kâğıdı üzerine keyifli resimler çizebilirsiniz, bunlar noel baba veya tatlı geyik çizimleri olabilir. Önemli olan sizin ne kadar keyif aldığınız ve karşınızdaki sevdiğinize ne kadar keyif vermek istediğiniz. Umarım detaylar hoşunuza gider. Herkese mutlu bir hafta sonu diliyorum. Huzurla kalın.

Sevgilerimle,

M