BEAN BAG SEVENLERE

Bean bag, Türkçe olarak armut koltuklar birçok alanda keyifli sonuçlar yaratabiliyor. Bu koltukların en keyifli yanı, kılıflarını istediğiniz zaman değiştirebilmeniz ve kılıfı yıkadıktan sonra tekrar kullanabilmeniz.

Çocuk odalarının en zor alanları olan oturma alanlarına harika çözümler sunan bu sevimli pufçuklar, üzerine boya gelmesi veya meyve suyu dökülmesi durumlarına karşı hazırlıklı. İstediğiniz kumaşı, özel modeline göre diktirdikten sonra, puflarınız oturmaya ve istediğiniz gibi kullanıma hazır.

Benim en sevdiğim modellerden biri ters dikim ile oluşan puf modeli. Eğer elinizde bir dikiş makinası var ise kolaylıkla kılıflarını kendiniz dikebilirsiniz. Eski çarşafları bile bu şekilde değerlendirmeniz mümkün. Açık alanlarda, lekelenmenin ve zor kullanımların olduğu her alanda kafanıza bir şey takmadan kullanma imkânı sağlayan bu puflara bayılıyorum.

Eğer nasıl dikebilirim diye dertlendiyseniz, bize ulaşın size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Keyif dolu bir hafta diliyoruz. Mesela pufunuza gömüldüğünüz ve sevdiklerinizle olduğunuz bir hafta olsun.