Sofralarınıza Renk Katmanın Harika 7 Yolu

Sofra kurmayı benim gibi seviyorsanız, o zaman dekorasyon mağazalarında sadece tabaklara bakarak saatlerinizi harcayabilirsiniz, buna bardaklar, örtüler ve servis ürünleri girdimi bu süre günlere uzayabilir. Tabi ki yeni çıkan tabaklar ve rengârenk detaylar benim kalbimi çalsa da, her sene kendime yeni bir tabak takımı almam mümkün değil. Bu sebeple günlükte olsa sofralarımı yenilemek, hem evime hem de kendimi heyecanlandırmak için örtü ve peçete kombinelerimi yeniliyorum. Böylece sadece 4 tane alarak çok masraf yapmıyorum, hem de sofraya oturmak benim için bir keyif haline geliyor. Bezen sadece yeni bir servis altlığı almak bile çok fark yaratabiliyor.

Sizin için bu hafta sonu en beğendiğim servis altlığı, örtü ve peçete kombinelerini bir araya getirdim. Her bütçeye uygun alternatifler var, üstelik hepsi tam bir heyecan patlaması. Özel günlere gidebilecek olanlarda var, günlük her yola gelebilecek olanlarda, umarım size biraz ilham verebilirler.

ÇİÇEKLİ & GEOMETRİK

Çiçekli ve geometrik desenler her zaman dinamik ve özgün bir sonuç verecektir. Çiçekli runner’a aşık oldum diyebilirim. Hem arkadaş toplantısı hem de gündelik için her renk tabağa uyum sağlayacak olan bu takım en sevdiğim oldu diyebilirim.

Masa Örtüsü | Peçete

MAT & ÇİÇEKLİ

Böyle dingin bir Pazar kahvaltısı için hayal ettim bunu, sağlıklı bir kahvaltıyı anlatıyor. Portakal suyu ile tam bir neşe ve huzur patlaması yaşatabilir, domates, peynir ve zeytin eşliğinde harika bir sofra detayı oluşturacağına eminim.

Masa Örtüsü | Peçete

ORYANTAL & ABSTRACT

Bu takımı ağır davetlere hayal ettim, ama günlükte olur neden olmasın, bir kere geliyoruz, yaşayalım değil mi?

Masa Örtüsü | Peçete

YENİ YIL KIRMIZI SOFRASI

Yeni yıl için evde toplanmayı hayal ediyorsanız, kırmızı detaylarla bir sofra hayal ediyorsanız, bu takım tam size göre olacaktır.

Masa Örtüsü | Peçete

YENİ YIL GOLD SOFRASI

Sofistike ve ışıltılı bir sofra hayaliniz varsa ve hiçbir masraftan kaçınmayacağım diyorsanız, işte bu takım tam bir rüya takımı. Altın işlemeli bardaklar, gold servis takımları ile saray sofrası gibi olacaktır.

Masa Örtüsü | Peçete

GRAFİK & DİNAMİK

Genç bir ekibiz ve sofrada oturmak yerine herkes her yerde olacak diyorsanız, işte bu takıma göz atın. Hiçbir şekilde leke tutmayacak ve hızlı bir temizlik sağlayacaktır.

Masa Örtüsü | Peçete

PEMBE & PEMBE

Bu sene kız kıza toplanacağız diyorsanız, çıkarın pembeleri! Günlükte zevkle kullanacağınız bu amerikan servisin renkleri gerçekten rüya gibi, pembe sizin renginiz ise, bu takım sizin kalbinizi çalacaktır.

Masa Örtüsü | Peçete

Umarım sizde benim kadar eğlenmişsinizdir, sofra kültürünü sevenlere şimdiden güzel bir hafta sonu diliyorum.

Sevgilerimle,

M