BAHAR GELİYOR!!!

Baharın gelişi için sizde benim kadar sabırsızmısınız bilemiyorum ama ben artık hazırım. Bir tasarımcı olarak, sizler gibi farklı güzelliklere bakmaya doyamıyorum. Etrafımızda hep aynı malzemeleri ve hep aynı dokuları görüyoruz. Buda insanda farklı olan şeylere karşı bir açlık yaratıyor. Tıpkı bahara duyulan açlık gibi, yeni şeyler istiyoruz hayatımızda. Hep yeni şeylere bakmak yerine bazen, geçmişe dönmek ve bizden önce var olanların yaşam alanlarına bakmak, bazen yeni şeylerden daha çok heyecanlandırabilir bizi.

Olgun yaşama alanlarında birçok farklılık yenilik gözümüze çarpabilir, natürel tonların nasıl uyum içinde kullanıldığını görebilirsiniz, böylece bahar çiçekleri nasılda kendilerini gösterdiğini ve ortamı ne kadar değiştirdiklerini görmek zor değil.

Bazen sadece detaylar ve natürel tonlar ile evlerimizi giydirmemiz mümkün, bugün evlerimiz kalabalık çünkü tüketime yönlendiriliyoruz. Fakat bizden önce yaşayanların ne kadar azla yaşadığını görmemek mümkün değil, Az ve Özle yaşamda bir o kadar keyifli ve özgün.

Baharın gelmesi ile hafifleme ihtiyacı duyuyorum bu günlerde, gerek duymadıklarımı ihtiyaç sahiplerine ulaştırıp, bu güzel buketlere evimi açmak istiyorum.

O zaman bahar temizliği başlasın!!!