• Home
  • Genel
  • MUTFAK KÖŞELERİNE BAYILACAKSINIZ!

MUTFAK KÖŞELERİNE BAYILACAKSINIZ!

Mutfaklar evlerimizin kalbi, en sıcak muhabbetler, en önemli gelişmeler hep mutfaklarda olur. Yemek yapmayı sevenler için, mutfak alanları mabediniz haline geliyor.  İşte tam bu sebeple mutfak alanlarımızı neşelendirecek, keyfimize keyif katacak birkaç konsol alternatifini sizinle paylaşmak istedim. Umarım size ilham kaynağı olur.

Mutfak alanlarını giydirmek zor, hem yükünüzü hafifletecek hem de ortamı neşelendirecek tek ürün mutfak konsolları. Üzerini servis masası gibi kullanacağınız gibi tezgâh alanınızı genişletmek için de kullanabilirsiniz.

Hali hazır mutfak konseptinize uygun bir ürün seçebilir ve ya yaptırabilirsiniz. Çekmeceli veya kapaklı olarak ihtiyacınıza uygun şekilde düzenleme şansınız var, böylece hep elinizin altında olmasını istediğiniz kesme tahtaları veya ufak sos kaplarını keyifle sergileyebilirsiniz.

Açık raf olarak seçtiyseniz, bu alanları kullanırken farklı ürünleri bir arada kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim.  Kurabiye kavanozu, yemek kitaplarınız ve keke kalıplarınız farklı ölçekte olduğu için bir arada harika duracaktır.

Son olarak, renk seçimlerinizi mutfağınıza ve aksesuarlarınıza uygun yaparak daha keyifli bir bütünlük elde edebilirsiniz. Renkli tabaklarınızı ve bardaklarınız bu alanda hem sergileyebilir hem de hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

Hafta sonunun herkes için keyif dolu geçmesini diliyorum, kafanıza takılan bir şey olursa, bana mesaj gönderebilirsiniz.

Sevgilerimle,

M