GRAFİK ODALAR

Farklı mekânlara ve farklı yaşam stillerine bakmayı seviyorum, her yaşam tarzının içinde bir özgünlük ve güzel detaylar saklı, onları görmek insana ilham oluyor. Bu sebeptendir herhâlde, farklı tasarımcılar tarafından tasarlanmış, keyifli ve grafik yaşam alanlarını yazmak istedim. Grafik ve güçlü renkler ve dokularda mekânlar oluşturmak her yiğidin harcı değil. Bunu tasarımcı açısından söylemiyorum, ev sahibi açısından söylüyorum çünkü bu tip mekânlar yaratmak cesaret ve kararlılık ister. Ne istediğinizi bilerek yola başlamak önemli ama isteğinizden vazgeçmeden yola devam etmek kararlı olmak her şeyden önemli.

Hepimize ilham perisi olması dileği ile harika salonlar ve yatak odaları paylaşıyorum, eminim bayılacaksınız. Güçlü renkler ve güçlü grafiklerin kendini ortaya koyduğu bu hacimler, her biri kendi içinde çok güçlü alanlar oluşturuyor. Bu kadar kararlı olabilir miyiz bilmiyorum ama olabileceğimizi hayal etmek hoşuma gidiyor.

Çocuk odalarında grafik çözümler oluşturmak ve güçlü alanlar tasarlamak daha heyecanlı, genç ve minik insanların hayal güçleri baskılanmış olmadığı için, kendilerini ifade etmeleri biz büyük insanlara göre daha kolay. Aynı güçlü karakteri bizlerde göstersek, herkesin ne düşündüğünü bu kadar takmasak kafamıza, çok daha keyifli hayatlarımız olabilir.

Keyif fışkıran günler, güzellikler diliyorum size, keyifli evini giydirmeler…