İLHAM VEREN RENKLERDE BU HAFTA

KAKTÜS YEŞİL, FİLLİ BOYA, KAKTÜS 90

Bu tonda yeşilin ir ağırlığı oluyor, sadece yatak odaları değil bence salon gibi yaşam alanlarında ahşap ve pirinç tonlarla çok yakışan bir renk. Gri renk ve renkli kumaşlarla süper sonuçlar alabileceğiniz, etrafındaki ürünlerin güzelliklerini ortaya çıkaran bir renk.

ÇİNGENE KIRMIZI, FİLLİ BOYA, KARNAVAL 95

Genç kız odası için canlı mı canlı bir pembe/kırmızı tonuna mı ihtiyacınız var, İşte bu ton O! Kesinlikle cesur bir renk ve sadece çocuk odaları için değil, okuma ve çalışma odaları için, özellikle kütüphane alanlarında tam bir pop rengi. Dinamik alanlardan ve sürprizlerden hoşlanıyorsanız bu rengi kütüphanenizde denemenizi şiddetle öneriyorum.

YAVRUAĞZI, FİLLİ BOYA, KORAL 175

Ara renkleri çok sevmesem de, bu ton beni benden aldı. Mavi ile yarattığı uyum, içindeki o mutlu his harika değil mi?  Mavi beyaz bir odanın içinde mercan gibi duruyor. Bu sebeple banyo alanlarında çok popüler olabilecek bir renk.

BUZ MAVİSİ, FİLLİ BOYA, KOZMİK 15

Bu tonu çok sevmemizin nedeni, harika bir geçiş tonu olması oldu. Oluşturmak istediğiniz detayı sakın bir şekilde göz önüne çıkarmak istiyorsanız doğru tonu buldunuz demektir. Özellikle balkon alanlarında ve bahçe duvarlarında yeşilin güzelliklerini ortaya çıkarırken, mavi gökle sentezlenebilecek bir ton.

Umarım yeni renklerimiz sizi heyecanlandırabilmiştir. Yaz yaklaşırken, insan evini renklendirmek istiyor. Şimdiden sizlere harika bir hafta ve yaz diliyorum.

Sevgilerimle,

M