İlham Veren Renklerde Bu Hafta

İşte bayram haftası burada, heyooo sonunda! Dediğinizi duyuyor gibiyim… Hem ülkenin son halleri, hem de dehşet verici haberlerden sonra galiba hepimizin biraz dinlenmeye ve ruhunu sakinlemeye ihtiyacı var… Sizi bilmiyorum ama benim kafamı dağıtmak için seçtiğim rota hep dekorasyon ve yaşam sanatı detayları oluyor. Galiba bazı insanlar ev kuşu olarak doğuyor bunlardan biri de benim. Evimle ilgilenmek, ailemle ilgilenmek beni hep mutlu etmiştir. Sizi de ev ve yaşam sanatı mutlu ediyor ise doğru yerdesiniz.

Bahar geldi, evlerini renklendirmek isteyenlere harika ilham verecek renkler seçtik…

KOZMİK 125, MAVİ DERİN, FİLLİ BOYA

Dominant bir etki yaratmak istiyorsanız, bu mavi tonu çok etkili. Tüm duvarlarda kullanmak çok yorucu olabilir ama yarım duvar veya mobilyalarda kullanmak harika sonuçlar verecektir.

MASAL 125, ŞEKER PEMBE , FİLLİ BOYA

Eski çalışma masanızı atmaya kıyamıyorsunuz ama bu hali ile kullanmak sizi daraltıyor ise, işte masanızı boyama zamanınız gelmiş demektir. Bu şeker pembe istediğiniz dramatik etkiyi yaratacaktır. Tabi ki aksesuarları unutmayın, masanızın kulplarını değiştirin, köşe bentler ilave edin sonuçları sizi çok mutlu edecek.

IRMAK 155, PETROL, FİLLİ BOYA

Maskülen bir ton arıyorsanız, işte buldunuz! Toprak tonları ile her odayı daha sofistike hale getirecek bir ton. Salon ve çalışma odalarında harikalar yaratacağını düşünüyoruz. Hem aradığınız derinliği sağlayacak hem de bej tonlarında mobilyalarınızla harika bir kontrast oluşturacaktır.

RENGARENK, FİLLİ BOYA

Eski şifonyerinizi çocuk odasında kullanmak istiyorsanız, işte ona harika bir yeni yüz yaratabilirsiniz. Son zamanlarda en çok sevdiğimiz mobilya yenileme çalışmalarından biri bu grafik boyama çalışması oldu. Hem genç hem dinamik hem de sempatik, her yaş gurubu için rahatlıkla kullanabilecek harika bir çalışma. Filli boyanın renklerini takip ederek her türlü mobilyanızı keyif patlaması haline getirebilirsiniz.

Umarım renklerimiz size de ilham vermiştir. Şimdiden harika ve dingin, sorunsuz ve huzurlu bir Bayram diliyorum…

Sevgilerimle,

M