İLHAM VEREN RENKLERDE BU HAFTA

Evlerimizi renklendirmek çok keyifli ama doğru renkleri seçmek bir o kadar da zor olabiliyor. Bu sebeple sizler için bizi heyecanlandıran renkleri bir araya topladık, böylece belki sizde hayatınızı renklendirecek doğru rengi bulabilirsiniz

DERİN MAVİ, FİLLİ BOYA, RÜZGAR 125

Bu sezonun en gözde rengi ile karşınızdayım. Şahsen ben bütün salonumu bu renge boyadım ve ne kadar mutlu olduğumu anlatamam size. Harika bir ton ve ışık yayan bu ton aynı zamanda sizi dinginleştirme beceresine sahip.  Özellikle beyaz ve natürel ahşap tonları ile harika bir uyum sağlıyor. Yatak odanız veya salonunuzda hem sofistike hem de dingin bir renk istiyorsanız bu renk tam size göre.

NAR PEMBE, FİLLİ BOYA, KORAL 140

Giriş alanları canlı renklerle etkileyici sonuçlar veriyor. Evinize ilk girdiğinizde sizi mutlu edecek ve kucaklayacak bir ton arıyorsanız işte tonunuz nar pembe. Bu ton farklı renklerle de kontrast bir uyum sağlıyor. Etrafında bulunan diğer tonları ve detayları daha görünür yapıyor. Çocuk odalarında da kullanmayı sevdiğimiz bu ton, aydınlık ve sıcak ortamları sevenler için ideal.

ORKİDE, JATUN BOYA, 3199 GLAMOUR

Mor en asil renklerden biri tartışmasız, fakat herkese göre değil. Bazı kişiler mora aşık, tüm salonunu mor tonlarında yapan kişilerle çalıştım, sonuç baya keyifli oluyor. Sizde odanızda göze çarpan bir odak noktası yaratmak istiyorsanız, bu ton tam size göre. Canlı ve neşeli, eski mobilyalarınızı veya sandalyelerinizi boyamak istiyorsanız bu rengi düşünmenizi öneriyoruz.

SICAK SARI, JATUN BOYA, 8198 GNIST

Sarı tonlarını aslında hepimiz seviyoruz çünkü yaşam kaynağımız güneşin enerjisini bize veriyor. Bu tonun diğer sarılardan farklı en canlı sarı boya rengi olması. Karanlık odaları bile aydınlatma gücüne sahip bu renk, özellikle mutfak, antre ve balkonlarda kullanmayı çok sevdiğimiz bu ton mekana aradığınız sıcaklığı ve hareketi katacaktır.