İLHAM VEREN RENKLERDE BU HAFTA

TATLI TURUNCU; JATUN: SOLEIE 0297;

Turuncu renk tonu sizi en zinde tutan tonlardan biri, yaydığı renk dalgası ile sizi uyarıp kalp atışlarınızı hızlandırıyor. Açıkçası mutlu bir renk, keyif dolu ve neşeli J biz bu tonu çok sevdik…   Özellikle giriş alanları, spor odaları ve çocuk odaları için süper bir ton. Üstelik duvarınıza asacağınız beyaz çerçeveleri daha görünür yapacaktır.

KÜF KAHVESİ; FİLLİ BOYA: HASIR 365

Bu ton hem sofistike hem de derin bir ışık yansıttığından çok sevdiğimiz bir ton. Özellikle salon alanlarının bir duvarını bu tona boyayarak salonunuzda derinlik hissi yaratabilirsiniz. Bu ton bir odak duvarı yaratmak içinde çok etkili, bu renkle asacağınız her tablo daha görünür olacaktır. Dediğimiz gibi bu tonlama sıcak ve soğuk tonlarla da uyumlu, bu sebeple tercih edebilirsiniz.

CANLI KIRMIZI; FİLLİ BOYA: KORAL 185

Canlı kırmızı tonu herkes için doğru renk olmayabilir, çok kuvvetli bir ton olduğundan belki bazı özel detaylarda kullanılabilir. Özellikle yaşam alanınızda öne çıkarmak istediğiniz özel bir alan varsa bu renk işte tam böyle özel alanlar için var. Çocuk odalarında veya giriş alanlarında özel bir duvarı aydınlatmak için de bu renk süper olacaktır.

AÇIK MOR; MARSALL BOYA: 30RB26/224

Mor rengi sevenler bu keyifli tona bayılacaktır. Mor her kişinin zevkine uygun değil, fakat sevenler için yaydığı ışık mutluluk ve huzur veriyor. Hafif mavilik taşıyan bu ton, yatak odalarında, çocuk odalarında ve giriş alanlarında çok keyifli bir ton oluşturacaktır. Mor tonunun yanına yakışan en iyi tonlardan biri beyaz, bu sebeple eğer mobilyalarınız beyaz ise bu tonu farklı alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.